Z Košíc do Prahy až 8 x týždenne

14.07.2020 O lietaní

Od 31.07. Košice - Praha s ČSA až 8-krát do týždňa.

V druhej polovici júna letecká spoločnosť spoločnosť ČSA obnovila linku Praha – Košice s 3 letmi do týždňa. Od 31. júla bude táto linka doplnená o ďalších 5 letov, spolu bude spoločnosť ČSA lietať do východoslovenského regiónu až 8x týždenne.

Pondelok, Štvrtok, Piatok a Sobotu o 04:50 z Košíc a v Prahe pristane o 06:20

Pondelok, Stredu, Piatok a Sobotu s odletom z Košíc o 14:30 a v Prahe pristane o 16:00

Priame spojenie do hlavného mesta Českej republiky tak ešte pravidelnejšie otvárajú cestu do Amsterdamu, Barcelony, Helsínk, Kodane, Madridu, Ríma, Štokholmu a do ďalších destinácií.

 

Zdroj: ČSA, Košice International Airport

Mohlo by Vas zaujímať
O lietaní
Austrian Airlines rozširuje svoj letový poriadok o ďalšie destinácie Na základe vyhlásenia rakúskej federálnej vlády sa od 31. júla skončil zákaz pristávania letov z Albánska, Bosny a Hercegoviny, Bulharska, Kosova, Čiernej Hory, Egypta, Severnej Makedónie, Rumunska, Srbska, ako aj Veľkej Británie, Švédska a Ukrajiny. To umožňuje opätovne začleniť tieto destinácie do letového poriadku Austrian Airlines.
O lietaní
Obnovenie letov do Košíc z Veľkej Británie Po vyše 4 mesiacoch sa do Košíc vracajú pravidelné lety z Veľkej Británie. Na základe rozhodnutia kompetentných slovenských úradov je od 20. júla 2020 Veľká Británia zaradená na zoznam menej rizikových krajín z pohľadu šírenia nového koronavírusu. Týmto rozhodnutím sú umožnené priame lety z Veľkej Británie na Slovensko a späť s účinnosťou od pondelka 20. júla 2020.
O lietaní
Ryanair z Košíc do Prahy Ryanair, najväčšia letecká spoločnosť v Európe otvára z Košíc ďalšie letecké spojenie.