Z Košíc do Prahy až 8 x týždenne

14.07.2020 O lietaní

Od 31.07. Košice - Praha s ČSA až 8-krát do týždňa.

V druhej polovici júna letecká spoločnosť spoločnosť ČSA obnovila linku Praha – Košice s 3 letmi do týždňa. Od 31. júla bude táto linka doplnená o ďalších 5 letov, spolu bude spoločnosť ČSA lietať do východoslovenského regiónu až 8x týždenne.

Pondelok, Štvrtok, Piatok a Sobotu o 04:50 z Košíc a v Prahe pristane o 06:20

Pondelok, Stredu, Piatok a Sobotu s odletom z Košíc o 14:30 a v Prahe pristane o 16:00

Priame spojenie do hlavného mesta Českej republiky tak ešte pravidelnejšie otvárajú cestu do Amsterdamu, Barcelony, Helsínk, Kodane, Madridu, Ríma, Štokholmu a do ďalších destinácií.

 

Zdroj: ČSA, Košice International Airport

Mohlo by Vas zaujímať
O lietaní
Bezplatná zmena termínu pri letenkách Czech Airlines Letecká spoločnosť Czech Airlines sa snaží byť čo najflexibilnejšia k cestovným plánom svojich klientov a preto u všetkých existujúcich a nových individuálnych rezerváciách vykonaných do 31. 12. 2020 s dátumom letu až do 31. 3. 2021 umožňuje zmenu termínu zadarmo.
O lietaní
Košice spoja dve nové linky so severným Anglickom Východné Slovensko bude mať od októbra hneď dve spojenia s oblasťou severného Anglicka. Po tom, ako spoločnosť Wizz Air ohlásila reštart linky na letisko Doncaster Sheffield (pondelok a piatok) od 23. októbra, sa o slovo hlási aj Ryanair, najväčšia letecká spoločnosť v Európe.
O lietaní
Závery novej štúdie, vedci zistili, aká je šanca nakazenia sa v lietadle Podľa novej štúdie je riziko nákazy koronou počas letu nízke.