Bezplatná zmena termínu pri letenkách Czech Airlines

11.09.2020 O lietaní

Letecká spoločnosť Czech Airlines sa snaží byť čo najflexibilnejšia k cestovným plánom svojich klientov a preto u všetkých existujúcich a nových individuálnych rezerváciách vykonaných do 31. 12. 2020 s dátumom letu až do 31. 3. 2021 umožňuje zmenu termínu zadarmo.

Zmenu zadarmo môžu cestujúci využiť, ak:

 

  • má cestujúci platnú rezerváciu alebo rezerváciu vykoná do 31. 12. 2020 (vrátane),
  • let je naplánovaný v období do 31. 3. 2021 (vrátane),
  • novo vybraný let sa uskutoční najneskôr 30. 9. 2021,
  • let je operovaný spoločnosťou SmartWings alebo České aerolínie,
  • ak cestujúci požiada o zmenu viac ako 24 hodín pred plánovaným odletom.

 

V prípade, že pôvodné cestovné/ tarifa už nie je k dispozícii, zmena rezervácie na iný termín  je umožnená za doplatok do aktuálnej tarify/ cestovného a táx..

Požiadavku na zmenu leteniek zakúpených u nás môžete vykonať e-mailom na info@tripex.sk a na tel. čísle +421 917 20 40 60.

 

Zdroj: Czech Airlines

Mohlo by Vas zaujímať
O lietaní
Košice spoja dve nové linky so severným Anglickom Východné Slovensko bude mať od októbra hneď dve spojenia s oblasťou severného Anglicka. Po tom, ako spoločnosť Wizz Air ohlásila reštart linky na letisko Doncaster Sheffield (pondelok a piatok) od 23. októbra, sa o slovo hlási aj Ryanair, najväčšia letecká spoločnosť v Európe.
O lietaní
Závery novej štúdie, vedci zistili, aká je šanca nakazenia sa v lietadle Podľa novej štúdie je riziko nákazy koronou počas letu nízke.
O lietaní
Flexibilné zmeny cestovných plánov Letecké spoločnosti Austrian Airlines, Lufthansa, SWISS, Air Dolomity a Brussels Airlines sa rozhodli v týchto zložitých časoch uľahčiť cestujúcim plánovanie svojho letu za dovolenkou alebo obchodným stretnutím.