LOT Polish Airlines umožňuje bezplatné zmeny leteniek

23.09.2020 O lietaní

Cestujúci spoločnosťou LOT Polish Airlines môžu opakovane meniť svoje cestovné plány bez ďalších poplatkov. Letecká spoločnosť LOT Polish Airlines sa snaží byť čo najflexibilnejšia k cestovným plánom svojich klientov v čase globálnej pandémie.

Cestujúci môžu pri rezerváciách zmeniť dátum a smer cesty bezplatne, koľkokrát chcú. To platí pre všetky letenky zakúpené od 10. septembra do 31. decembra 2020 na všetky lety LO. V prípade, že pôvodné cestovné/ tarifa už nie je k dispozícii, zmena rezervácie na iný termín  je umožnená za doplatok do aktuálnej tarify/ cestovného a táx. Pokiaľ ide o letenky zakúpené do 10. septembra 2020, cestujúci môžu bezplatne zmeniť smer a dátum cesty iba raz.

 

Pre všetky letenky zakúpené medzi 10.septembrom a 31. decembrom 2020 sú umožnené zmeny bez zaplatenia poplatku za výmenu.

• Pri výmene leteniek,  cestujúci neplatí žiadne poplatky okrem možného rozdielu vo fare, ak pôvodný fare v novom termíne už nie je k dispozícii.

• Počet vykonaných zmien a dátumy platnosti leteniek nie sú nijako obmedzené.

• Je možné zmeniť smerovanie letu (odlet/ prílet).

Požiadavku na zmenu leteniek zakúpených u nás môžete vykonať e-mailom na info@tripex.sk a na tel. čísle +421 917 20 40 60.

Mohlo by Vas zaujímať
O lietaní
Boeing 737 MAX je opäť bezpečný, môže sa vrátiť do leteckej prevádzky Doposiaľ vykonané úpravy lietadiel Boeing 737 MAX sú dostatočné na to, aby umožňovali návrat týchto strojov do konca roka 2020. V rozhovore s agentúrou Bloomberg to prehlásil výkonný riaditeľ Európskej agentúry pre bezpečnosť letectva EASA Patrick Ky.
O lietaní
Novinky leteckej skupiny Lufthansa Group Novinky leteckej skupiny Lufthansa Group sa týkajú obnovenia linky do Šanghaja, znovuotvorenia salónika v termináli 3 vo Viedni, cestovných upozornení a flexibilných možností rezervácie.
O lietaní
Turkish Airlines už lieta do 204 destinácii. Letisko Viedeň obsluhujú denne. Aj napriek stále pretrvávajúcej pandémii COVID-19 a neustále sa meniacim pravidlám cestovania, niektoré letecké spoločnosti rozširujú svoje služby cestujúcej verejnosti. Jednou z nich je aj samozrejme spoločnosť Turkish Airlines. Podľa Eurocontrolu je v súčasnosti  v Európe Turkish Airlines treťou nevyťaženejšou leteckou spoločnosťou. Na prvých miestach sa nachádzajú lowcostové spoločnosti Ryanair a Easyjet.