Austrian Airlines zahájila pravidelnú leteckú dopravu medzi Viedňou a Londýnom v štandardnom režime

29.03.2021 O lietaní

Po ukončení zákazu osobnej dopravy z Veľkej Británie, spoločnosť Austrian Airlines obnovila „bežné lety“ z Londýna do Viedne.

Dopravca doteraz uskutočňoval lety s cestujúcimi medzi Viedňou a Londýnom, tieto sa potom vracali prázdne späť na letisko vo Viedni.

 

Letecká spoločnosť uviedla, že po vypršaní tohto zákazu, dokáže prepravovať cestujúcich na oboch úsekoch trasy.

 

Okrem toho, spoločnosť Austrian Airlines obnovila spojenie medzi Viedňou a Tel Avivom na dennej frekvencii letov.

 

Kvôli pandémii Covid-19 nebola letecká doprava do Izraela možná, alebo len s prísnymi obmedzeniami. Teraz, keď je letisko Bena Guriona v Izraeli znovu otvorené a zmiernili sa aj obmedzenia vstupu do krajiny, môže spoločnosť Austrian Airlines pokračovať v prevádzke na tejto linke.

 

Rakúska spoločnosť nedávno uviedla na trh aj svoju novú stravovaciu službu pre cestujúcich v ekonomickej triede na letoch do troch hodín s možnosťou kúpy na palube.

 

Zdroj: Business Traveller, Austrian Airlines

Mohlo by Vas zaujímať
O lietaní
Air France s KLM pokračujú s obnovou letov vzhľadom na rastúcu zaočkovanosť v Európe Spoločnosti Air France a KLM plánujú v nasledujúcich mesiacoch postupne obnovovať svoje lety a zvyšovať kapacitu, je to v súlade so zvyšujúcou sa zaočkovanosťou v Európe. Aj keď štáty ako Francúzsko a Holandsko stále čelia blokovaniu z dôvodu pandémie Covid-19.
O lietaní
LOT Polish Airlines otvára od septembra linku Varšava - Dubaj Poľská letecká spoločnosť LOT Polish Airlines oznámila, že od septembra začína lietať do Dubaja v Spojených arabských emirátoch.  
O lietaní
Vakcína proti COVID-19 je kľúčom k oživeniu služobných ciest Služobné cesty sú na ceste k návratu na 70 % úrovne pred pandémiou COVID-19 do konca roka 2021, pričom takmer dvaja z piatich obchodných cestujúcich po celom svete naznačujú, že prijatie očkovacej látky proti COVID - 19 je prioritou k uskutočneniu služobnej cesty, tvrdí poradenstvo v oblasti riadenia cestovného ruchu Travelers GoldSpring Consulting.