Austrian Airlines zahájila pravidelnú leteckú dopravu medzi Viedňou a Londýnom v štandardnom režime

29.03.2021 O lietaní

Po ukončení zákazu osobnej dopravy z Veľkej Británie, spoločnosť Austrian Airlines obnovila „bežné lety“ z Londýna do Viedne.

Dopravca doteraz uskutočňoval lety s cestujúcimi medzi Viedňou a Londýnom, tieto sa potom vracali prázdne späť na letisko vo Viedni.

 

Letecká spoločnosť uviedla, že po vypršaní tohto zákazu, dokáže prepravovať cestujúcich na oboch úsekoch trasy.

 

Okrem toho, spoločnosť Austrian Airlines obnovila spojenie medzi Viedňou a Tel Avivom na dennej frekvencii letov.

 

Kvôli pandémii Covid-19 nebola letecká doprava do Izraela možná, alebo len s prísnymi obmedzeniami. Teraz, keď je letisko Bena Guriona v Izraeli znovu otvorené a zmiernili sa aj obmedzenia vstupu do krajiny, môže spoločnosť Austrian Airlines pokračovať v prevádzke na tejto linke.

 

Rakúska spoločnosť nedávno uviedla na trh aj svoju novú stravovaciu službu pre cestujúcich v ekonomickej triede na letoch do troch hodín s možnosťou kúpy na palube.

 

Zdroj: Business Traveller, Austrian Airlines

Mohlo by Vas zaujímať
O lietaní
Pripravte sa na svoj let počas pandémie Aktuálna situácia po celom svete si vyžaduje všetky dostupné prostriedky, ktoré zastavia alebo spomalia šírenie vírusu. Aby ste na nič potrebné nezabudli a mohli sa pripraviť na všetky podmienky pri lietaní počas pandémie, pripravili sme pre vás prehľadný článok, ktorý zhrnie to najpodstatnejšie.
O lietaní
Obnovenie letov s Austrian Airlines Postupné uvoľňovanie opatrení v krajinách po celom svete vplýva aj na leteckú dopravu. Do konca marca by sa opätovne malo otvoriť aj spojenie medzi Košicami a Viedňou. V obmedzenej prevádzke tak začne letecký dopravca Austrian Airlines opäť lietať z letiska Košice.
O lietaní
Spoločnosť Qatar Airways zahájila skúšky s aplikáciou IATA Travel Pass Qatar Airways sa stala prvou leteckou spoločnosťou na Blízkom východe, ktorá spustila aplikáciu digitálneho zdravotného pasu IATA Travel Pass.