KLM ponúka nové kabíny Premium Ekonomy

31.05.2022 Zaujímavosti

 

Spoločnosť KLM Royal Dutch Airlines uviedla na trh novú luxusnú triedu kabín na severoamerických trasách, pričom rezervácie začnú koncom júla, oznámila to spoločnosť v piatok 27. mája. V závislosti od typu lietadla sa kapacita triedy Premium Comfort bude pohybovať od 21 do 28 miest.

Nová kabína ponúkne širšie sedadlá, viac miesta pre nohy, viac naklonenia a väčšiu obrazovku, oproti ekonomickej triede, a jej cena bude nižšia ako u dopravcu vo World Business Class. Sedadlá Premium Comfort budú obsahovať aj opierku nôh.

 

Držitelia lístkov Premium Comfort budú mať tiež možnosť „flexibilnejšieho usporiadania batožiny“ a privilégií SkyPriority, vrátane preferenčnej registrácie a nástupu na palubu.

 

Zdroj: Busiines Travel News

Mohlo by Vas zaujímať
Zaujímavosti
Ryanair ruší osem pravidelných liniek z letiska Budapešť Maďarsko zaviedlo 4. júna 2022 novú daň z leteckej dopravy pre cestujúcich, ktorí odlietajú z Maďarska 1. júla 2022 alebo neskôr. To znamená, že aj keď bola rezervácia vykonaná pred 4. júnom, ale let z Maďarska odlieta 1. júla alebo neskôr, táto nová daň sa musí zaplatiť maďarskej vláde.
Zaujímavosti
Úroveň zrušených letov spoločnosti Wizz Air nižšia ako sa očakávalo Wizz Air toto leto zaznamenal „normalizáciu“ úrovní výpadkov po znížení pôvodne plánovanej kapacity.
Zaujímavosti
Lufthansa začne znova využívať Airbus A380 od leta 2023 Lufthansa reaktivuje Airbus A380 v reakcii na prudký nárast dopytu zákazníkov a oneskorené dodávky objednaných lietadiel.