KLM ponúka nové kabíny Premium Ekonomy

31.05.2022 Zaujímavosti

 

Spoločnosť KLM Royal Dutch Airlines uviedla na trh novú luxusnú triedu kabín na severoamerických trasách, pričom rezervácie začnú koncom júla, oznámila to spoločnosť v piatok 27. mája. V závislosti od typu lietadla sa kapacita triedy Premium Comfort bude pohybovať od 21 do 28 miest.

Nová kabína ponúkne širšie sedadlá, viac miesta pre nohy, viac naklonenia a väčšiu obrazovku, oproti ekonomickej triede, a jej cena bude nižšia ako u dopravcu vo World Business Class. Sedadlá Premium Comfort budú obsahovať aj opierku nôh.

 

Držitelia lístkov Premium Comfort budú mať tiež možnosť „flexibilnejšieho usporiadania batožiny“ a privilégií SkyPriority, vrátane preferenčnej registrácie a nástupu na palubu.

 

Zdroj: Busiines Travel News

Mohlo by Vas zaujímať
Tipy na cestu
Letisko Košice odštartovalo charterovú sezónu 2022 Letná charterová sezóna odštartovala v nedeľu 5. júna 2022 letom z Košíc do tureckej Antalye. Lietadlo typu Boeing 737-800 leteckej spoločnosti Smartwings odletelo o 18:40 s prvými 188 cestujúcimi na palube. K moru by sa malo lietať až do 3. novembra, kedy je predbežne naplánovaný posledný odlet sezóny, a to z Košíc do Hurgady v Egypte.
Tipy na cestu
PONUKA DOVOLENKOVÝCH LETOV Z KOŠÍC ZAHŔŇA 11 DESTINÁCIÍ Podľa aktuálne dostupných informácií sa letná dovolenková sezóna na letisku Košice začne začiatkom júna, a to prvým letom do destinácie Antalya v Turecku.
Tipy na cestu
KOŠICE HLÁSIA OBNOVENIE PRIAMYCH LETOV DO NEMECKA Východné Slovensko privítalo po takmer dvojročnej pauze obnovenie priameho leteckého spojenia s Nemeckom. Letecká spoločnosť Eurowings, člen skupiny Lufthansa, sa vrátila na linku Košice – Düsseldorf na Veľký piatok 15. apríla 2022. Linka bude prevádzkovaná do konca mája 2-krát týždenne (pondelky a piatky) a od júna sa frekvencia letov zvýši na 3-krát týždenne (pribudnú nedeľné lety). Odlety sú plánované vždy v popoludňajších hodinách.