TRIPEX AKO PARTNER NA CESTÁCH PRE MFK RUŽOMBEROK V EURÓPSKEJ LIGE

25.08.2022 Zaujímavosti

Naša cestovná agentúra má naozaj široký záber, o tom svedčí aj spolupráca s rôznymi športovými kultúrnymi inštitúciami pri zabezpečení ich ciest. Počas letného obdobia za zmienku stojí spoluúčasť Tripexu na cestách pre MFK RUŽOMBEROK v Európskej konferenčnej lige.

Udialo sa tak už po niekoľký krát a tripex bol pri tom aj minulé roky (Bergen, Liverpool, Sofia, Ženeva).

Tento rok sa tímu podarilo prebojovať sa cez klub KAUNO ŽALGIRIS – zápas sa odohral v Litve 14.7.2022 v meste Marijampole.

 

Následne bol tímu priradený zápas s omnoho tažším súperom a to FC RIGA.  Dňa 28 júla štartovalo lietadlo spolu aj s našim kolegom Michalom Kubačkom smer Lotyššsko. Futbalisti dali do zápasu srdce ale nakoniec sa s pohárovou európu rozlúčili práve v Lotyšskom hlavnom meste.

 

Držíme MFK Ružomberok palce vo Fortune Lige a veríme že o rok sa vidíme v pohárovej európe opäť.

Mohlo by Vas zaujímať
Zaujímavosti
BRÁNAMI LETISKA KOŠICE PREŠLO V ROKU 2022 UŽ 500 000 CESTUJÚCICH Letisko Košice dosiahlo obrovský úspech a po dvoch rokov pandémie sa počtom prepravených cestujúcich priblížilo k svojmu najsilnejšiemu roku 2019. V stredu 23. novembra totiž prešla bránami letiska jubilejná 500 000. cestujúca v roku 2022.
Tipy na cestu
Spojené Arabské Emiráty oznamujú zrušenie všetkých obmedzení a preventívnych opatrení Po takmer dva a pol rokoch prísnych pravidiel a preventívnych opatrení týkajúcich sa Covid-19 vláda Spojených arabských emirátov oznámila zrušenie všetkých obmedzení, ktoré zaviedla s cieľom udržať krajinu a jej obyvateľov v bezpečí počas pandémie.  
Tipy na cestu
Qatar Airways túto zimu zvýši frekvenciu letov do viac ako 150 svetových destinácií Spoločnosť Qatar Airways je pripravená ďalej posilňovať svoju rastúcu sieť so zvýšenými frekvenciami letov do viacerých obľúbených destinácií po celom svete, aby uspokojila dopyt po cestovaní počas vrcholnej zimnej dovolenkovej sezóny.