TRIPEX AKO PARTNER NA CESTÁCH PRE MFK RUŽOMBEROK V EURÓPSKEJ LIGE

25.08.2022 Zaujímavosti

Naša cestovná agentúra má naozaj široký záber, o tom svedčí aj spolupráca s rôznymi športovými kultúrnymi inštitúciami pri zabezpečení ich ciest. Počas letného obdobia za zmienku stojí spoluúčasť Tripexu na cestách pre MFK RUŽOMBEROK v Európskej konferenčnej lige.

Udialo sa tak už po niekoľký krát a tripex bol pri tom aj minulé roky (Bergen, Liverpool, Sofia, Ženeva).

Tento rok sa tímu podarilo prebojovať sa cez klub KAUNO ŽALGIRIS – zápas sa odohral v Litve 14.7.2022 v meste Marijampole.

 

Následne bol tímu priradený zápas s omnoho tažším súperom a to FC RIGA.  Dňa 28 júla štartovalo lietadlo spolu aj s našim kolegom Michalom Kubačkom smer Lotyššsko. Futbalisti dali do zápasu srdce ale nakoniec sa s pohárovou európu rozlúčili práve v Lotyšskom hlavnom meste.

 

Držíme MFK Ružomberok palce vo Fortune Lige a veríme že o rok sa vidíme v pohárovej európe opäť.

Mohlo by Vas zaujímať
Tipy na cestu
Ryanair rozširuje ponuku z Viedne: Osem nových destinácií v zimnom letovom poriadku Ryanair má v úmysle ďalej rozširovať svoju pozíciu v Rakúsku „rekordným zimným letovým poriadkom“, vysvetlil generálny riaditeľ Ryanairu Michael O Leary na tlačovej konferencii vo Viedni. Nízkonákladová letecká spoločnosť tak rozširuje svoju sieť liniek o 8 nových destinácií na celkovo 70 liniek. Novinkou sú Brémy (Nemecko), Kodaň (Dánsko), Helsinki (Fínsko), Manchester (Veľká Británia), Sibiu (Rumunsko), Tuzla (Bosna a Hercegovina), ako aj Janov a Benátky (Taliansko).
Tipy na cestu
Nové priame spojenia s Wizz Air na Madeiru z Budapešti a Viedne Wizz Air od 3. decembra 2022 spustí priame spojenie z Viedne do Funchalu na Madeire. Na portugalský ostrov bude lietať vo frekvencii raz týždenne.   Zaletieť na Madeiru si môžete aj vďaka novej linke spoločnosti Wizzair, ktorá bude v prevádzke od 30. októbra 2022 dvakrát týždenne aj z Budapešti.
Zaujímavosti
Ryanair ruší osem pravidelných liniek z letiska Budapešť Maďarsko zaviedlo 4. júna 2022 novú daň z leteckej dopravy pre cestujúcich, ktorí odlietajú z Maďarska 1. júla 2022 alebo neskôr. To znamená, že aj keď bola rezervácia vykonaná pred 4. júnom, ale let z Maďarska odlieta 1. júla alebo neskôr, táto nová daň sa musí zaplatiť maďarskej vláde.