Manažment služobných ciest

Naplánujeme Vašu služobnú cestu za Vás

Vstup do biznis zóny

Užitočné informácie Typy pred cestou, zaujímavé destinácie a omnoho viac...
Oplatí sa vidieť
Vodný palác Pieskové sfarbenie menej známeho indického paláca sa hrdo týči nad hladinou tmavomodrého jazera. ,,Jal Mahal“, v preklade vodný palác, je zhmotnením túžby po zábave panovníka v 18. storočí – Maharaj Madh Singh. Stavba bola určená divokým večierkom po love kačíc, a dôkazom toho je aj fakt, že budova nemá žiadne izby na prenocovanie. Slúžil vyslovene na veselenie sa a radovánky. 
Zaujímavosti
Lietadlo vs. námraza Obdobie škrabania okien na vašich vozidlách je už za rohom. Odstraňovanie mrazu sa stane rannou rutinou, ktorá je sprevádzaná skrehnutými prstami a plejádou nadávok. Ale zamýšľali ste sa niekedy nad touto problematikou u väčších dopravných prostriedkov? Lietadlá nie sú žiadnou výnimkou, a tieto starosti postihujú aj ich. 
Business Travel
Emirates - nová prvá trieda Nároční pasažieri pozor – zbystrite uši. Spoločnosť Emirates prichádza s novou, ešte luxusnejšou bussiness class. Aerolinka drží prvenstvo v otázke komfortu, ako prvá totižto prišla na trh so súkromnými kajutami, ktoré vám doprajú jedinečný cestovateľský zážitok. Let v prvej triede už pripomína skôr pobyt v najlepších hoteloch, napriek tomu prišla spoločnosť s upgradom, z ktorého vám padne sánka.