Vstup do biznis zóny

Napíšte nám

Užitočné informácie Tipy pred cestou, zaujímavé destinácie a omnoho viac...
O lietaní
Boeing 737 MAX je opäť bezpečný, môže sa vrátiť do leteckej prevádzky Doposiaľ vykonané úpravy lietadiel Boeing 737 MAX sú dostatočné na to, aby umožňovali návrat týchto strojov do konca roka 2020. V rozhovore s agentúrou Bloomberg to prehlásil výkonný riaditeľ Európskej agentúry pre bezpečnosť letectva EASA Patrick Ky.
O lietaní
Novinky leteckej skupiny Lufthansa Group Novinky leteckej skupiny Lufthansa Group sa týkajú obnovenia linky do Šanghaja, znovuotvorenia salónika v termináli 3 vo Viedni, cestovných upozornení a flexibilných možností rezervácie.
O lietaní
Turkish Airlines už lieta do 204 destinácii. Letisko Viedeň obsluhujú denne. Aj napriek stále pretrvávajúcej pandémii COVID-19 a neustále sa meniacim pravidlám cestovania, niektoré letecké spoločnosti rozširujú svoje služby cestujúcej verejnosti. Jednou z nich je aj samozrejme spoločnosť Turkish Airlines. Podľa Eurocontrolu je v súčasnosti  v Európe Turkish Airlines treťou nevyťaženejšou leteckou spoločnosťou. Na prvých miestach sa nachádzajú lowcostové spoločnosti Ryanair a Easyjet.