O nás

Naša cestovná agentúra a kancelária pôsobí na trhu od roku 2010, kedy sa zameriavala na komplexné služby na trhu cestovného ruchu pod názvom EXItravel. O rok neskôr sme sa stali členmi Medzinárodnej asociácie leteckých prepravcov IATA, ktorá združuje renomované letecké spoločnosti a agentúry z celého sveta.

Po piatich rokoch existencie ako Exitravel sme sa rozhodli zamerať predovšetkým na B2B klientelu, ktorej naši experti na business travel segment ponúkajú najefektívnejší servis zahŕňajúci komplexné zabezpečenie služobných ciest. Z toho dôvodu sme v roku 2015 zmenili obchodnú značku na tripex.  V súčasnosti sme súčasťou medzinárodnej siete FCM Travel Solutions, ktorá pokrýva viac ako 90 krajín naprieč Európou, Stredným Východom, Afrikou, Áziou a Amerikou. Taktiež sme členom SACKA - Slovenská asociácia cestovných kancelárii a agentúr.

V júli 2018 sme otvorili našu dcérske spoločnosť tripex travel v Českej republike, ktorá poskytuje servis pre českých klientov. Zákaznicky servis aj pre českú dcéru naďalej zabezpečujeme v našej centrále v Košiciach.

Zameriavame sa predovšetkým na firemnú klientelu, ktorej ponúkame vysokú kvalitu, profesionálny klientsky servis a bezstarostnú spoluprácu počas organizácie služobných ciest. Využitím najnovších a najmodernejších technológií šetríme nielen váš čas, ale aj vaše cestovné náklady.

Na základe množstva skúseností v cestovnom ruchu sme nastavili procesy a implementovali požiadavky korporátnych klientov. Poskytujeme jasnú komunikáciu, maximálny servis, časovú flexibilitu a schopnosť prispôsobiť sa vašim interným potrebám a zvykom. Zakladáme si na proklientskom prístupe, dlhoročných skúsenostiach a vysokej odbornosti.

Aktuálne máme 22 zamestnancov, z ktorých 13 zabezpečuje servis pre klientov na centre služieb zákaznikom pre slovenský a český trh.

Našou víziou je stať sa lídrom v oblasti business travel managementu na Slovensku a expandovať naše služby aj na európsky trh. Jedným za našich úspechov je posun do Českej republiky, kde ako Tripex Travel organizujeme korporátne cesty spoločnostiam na českom trhu.

 

Na stiahnutie: