Teambuilding v Tokaji

Teambuilding na Tokaji

Tokaj

Vinohradnícka oblasť Tokaj (taktiež nazývané slovenské Toskánsko) je geograficky uzatvorená oblasť vinohradníctva a vinárstva v povodí rieky Bodrog, severne na Slovensku ohraničená Zemplínskymi vrchmi, vrchom Rozhľadňa (469 m) a na juhu v Maďarsku ohraničená sútokom riek Tisa a Bodrog. Je historickou aj teritoriálnou súčasťou veľkého tokajského regiónu, ktorého väčšia časť sa rozprestiera na území Maďarska (cca 5 000 ha). Na Slovensku je zákonom delimitovaných 907 ha. Ide o plošne najmenšiu vinohradnícku oblasť na Slovensku.

Ubytovanie

Majer Bara

V Penzióne Bara vás ubytujú v ôsmich dvojposteľových izbách s možnosťou dvoch prísteliek. Každá izba má samostatnú kúpeľňu so sprchou a toaletou. Izby sú zariadené vo vidieckom štýle s drevenou podlahou a stropom. Majú spoločné dvojlôžko, alebo dve oddelené postele a rozťahovaciu pohovku. Štyri izby majú východ do vnútroarealového parku s malým posedením pred každou z nich.

Samozrejmou súčasťou služieb je parkovanie, WiFi a vstup do wellness. K ubytovaniu je možné si doobjednať raňajky, alebo polpenziu.

Penzión u Macika a Sudkovo

Ubytovanie Penzión a Súdkovo TOKAJ MACIK sa nachádza v destinácii Malá Tŕňa v oblasti Košický kraj 22 km od miesta Zemplínsky hrad. Ponúka bezplatné Wi-Fi, detské ihrisko, terasu a bezplatné súkromné parkovisko.
V každej ubytovacej jednotke je k dispozícii súkromná kúpeľňa so sprchou, bezplatnými toaletnými potrebami a sušičom vlasov.

Grand Bari

Vinárstvo Chateau GRAND BARI ponúka luxusné ubytovanie v srdci Tokaja.
Oceníte kvalitný oddych na posteliach Bedeur v našich prémiových klimatizovaných izbách. Každá izba je vybavená taktiež LED TV, minibarom a balkónom.

Kapacita ubytovania je 33 osôb (11 dvojlôžkových izieb + prístelka).

Odporúčaný teambuilding

3 dni/ 2 noci

Doprava:

Vlastná resp. možnosť zabezpečiť mikrobus/ autobus podľa veľkosti skupiny

Ubytovanie:

Komfortné ubytovanie na úrovni 3* resp. 4*  na 2 noci

Strava:

Polpenzia - raňajky formou bufetových stolov, servírované večere

Cena od 249 EUR/ osoba

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie na Majeri Bara v dvojlôžkových, resp. trojlôžkových izbách
  • polpenzia
  • 2 x ochutnávku vína
  • obed v Borši
  • vstup do kaštieľa v Borši
  • loď do Sarospataku (počas letnej sezóny)
  • splav Bodrogu na kajakoch
  • wellnes*
  • jazda na koňoch*
  • gril*

* Platí len pre ubytovanie Majer Bara

 

       

      

      

Program a ubytovanie je možné ľubovoľne upraviť podľa požiadaviek skupiny. Uvedená cena je len orientačna a záleži od zvoleného ubytovania, programu a sezóny.

V prípade záujmu o cenovú ponuku na teambuilding alebo školenie nás prosím neváhajte kontaktovať so svojou požiadavkou na info@tripex.sk alebo telefonicky na +421 2 33 20 40 60 v pracovných dňoch od 09:00 do 17:30. Stačí ak nám do mailu uvediete, že máte záujem o teambuilding a kontakt na vás. Následne sa s vami spoja naši travel consultanti, ktorí vám vypracujú ponuku na teambuilding podľa vaších predstáv.

Uvedené ceny sú platné pre skupinové rezervácie a lístky zakúpené na účely teambuildingu alebo školenia pre firmy a právnické osoby. Uvedené ceny sú od a nie sú garantované. Aktuálne ceny závisia od počtu osôb v skupine, dátumu rezervácie, dátumu vycestovania, aktuálnej obsadenosti a dostupnosti ubytovacích, reštauračných kapacít a dostupnosti doplnkových služieb.