Vstup do biznis zóny

Global Travel Management

FCM Travel Solutions je jedným z popredných svetových poskytovateľov business travel managementu.

FCM Travel Solutions je globálna spoločnosť pre zabezpečenie business travel managemntu vo viac ako 90 krajinách a tímom viac ako 8 000 cestovateľov. Spoločnosť FCM, získala počas piatich po sebe nasledujúcich rokov ocenenie World Travel Awards za poskytovanie špičkového servisu v oblasti business travel managementu, ponúka klientom malé tímy skúsených profesionálov v oblasti cestovania, ktoré poskytujú osobné služby a spoľahlivé poradenstvo. Ako súčasť celosvetovej skupiny Flight Center Travel Group má spoločnosť FCM prístup k celosvetovej sieti leteckých spojení a fare, hotelov a možností pozemnej dopravy, ktoré vám pomôžu ušetriť firemné náklady pri každej rezervácii služobnej cesty.

Dnes je spoločnosť FCM Travel Solutions jednou z piatich najlepších globálnych spoločnosti v oblasti business travel managemntu, ktorá spravuje svoj servis pre popredné svetové firmy. Naše portfólio klientov zahŕňa široký výber nadnárodných, národných, regionálnych a miestnych spoločností v každom odvetví a špecializácii.

Medzi naších klientov patria na Slovensku a v Česku firmy ako Mars, Wirgley, Royal Canin, Asahi, Plzeňský Prazdroj a ďalšie.