Zaujímavosti
Lufthansa uvádza prvé lety s novými kabínami Allegris Lufthansa má na budúci mesiac uviesť na trh svoju novú kabínu biznis triedy Allegris na letoch medzi Nemeckom a Kanadou.
Zaujímavosti
Letisko Košice oslavuje 100 rokov od prvého komerčného letu Letisko Košice má naozaj mimoriadne veľký dôvod na radosť. V týchto dňoch oslavuje sté výročie prvého komerčného letu do Košíc. Pri tejto príležitosti dnes pristál v Košiciach špeciálny let Českých aerolínií z Prahy. Lietadlo privítala slávnostná vodná brána, o ktorú sa postaral tím Hasičskej a záchrannej služby Letiska Košice.
Zaujímavosti
Letisko Košice preplo do letného režimu Tak ako všetky letiská na svete, aj letisko Košice v poslednú marcovú nedeľu uviedlo do platnosti letný letový poriadok. Pre východné Slovensko to znamená výrazné zlepšenie spojenia so svetom, a to vďaka príchodu leteckej spoločnosti Swiss International Air Lines a návratu linky Košice – Dublin so spoločnosťou Ryanair.
Tipy na cestu
Spoločnosť SWISS spojila pravidelnou leteckou linkou Košice s Zürichom Lietadlo spoločnosti Swiss International Air Lines absolvovalo prvý let na očakávanej leteckej linke Košice-Zürich. Airbus A220 so 134 cestujúcimi na palube (obsadenosť 98 %) vyštartoval z letiska v Zürichu krátko pred poludním a o 13:40 miestneho času už pristál na vzletovej a pristávacej dráhe Letiska Košice.
Zaujímavosti
RYANAIR OSLAVUJE POL MILIÓNA CESTUJÚCICH V KOŠICIACH UVEDENÍM LETNÉHO LETOVÉHO PORIADKU A NOVOU LINKOU DO ZADARU Ryanair, najväčšia letecká spoločnosť v Európe, dnes oslávila míľnik pol milióna prepravených cestujúcich v Košiciach uvedením letného letového poriadku, ktorý ponúka 5 vzrušujúcich liniek: do Dublinu, Liverpoolu, Prahy, Londýna (letisko Stansted) a úplne novej destinácie - Zadar.
Zaujímavosti
SWISS získava dve ceny World Travel Awards Spoločnosť SWISS bola zvolená „poprednou európskou leteckou spoločnosťou“ a „poprednou európskou leteckou spoločnosťou do Ázie“ v súťaži World Travel Awards 2024. Každoročné ocenenia sú založené na globálnom prieskume medzinárodných špecialistov na cestovný ruch a zákazníkov leteckých spoločností.
Zobraziť ďalšie články