O lietaní
Austrian Airlines rozširuje svoj letový poriadok o ďalšie destinácie Na základe vyhlásenia rakúskej federálnej vlády sa od 31. júla skončil zákaz pristávania letov z Albánska, Bosny a Hercegoviny, Bulharska, Kosova, Čiernej Hory, Egypta, Severnej Makedónie, Rumunska, Srbska, ako aj Veľkej Británie, Švédska a Ukrajiny. To umožňuje opätovne začleniť tieto destinácie do letového poriadku Austrian Airlines.
O lietaní
Obnovenie letov do Košíc z Veľkej Británie Po vyše 4 mesiacoch sa do Košíc vracajú pravidelné lety z Veľkej Británie. Na základe rozhodnutia kompetentných slovenských úradov je od 20. júla 2020 Veľká Británia zaradená na zoznam menej rizikových krajín z pohľadu šírenia nového koronavírusu. Týmto rozhodnutím sú umožnené priame lety z Veľkej Británie na Slovensko a späť s účinnosťou od pondelka 20. júla 2020.
O lietaní
Z Košíc do Prahy až 8 x týždenne Od 31.07. Košice - Praha s ČSA až 8-krát do týždňa.
O lietaní
Ryanair z Košíc do Prahy Ryanair, najväčšia letecká spoločnosť v Európe otvára z Košíc ďalšie letecké spojenie.
O lietaní
Rozbeh letiska Košice a aktuálne opatrenia Vzhľadom na zmierňovanie jednotlivých opatrení a postupné otváranie slovenských hraníc sa po trojmesačnej prestávke vracia pravidelná letecká prevádzka aj na letisko Košice.
O lietaní
Aktuality k otvoreniu hraníc v Európe Uvádzame vám aktuálny prehľad ohľadom otvárania hraníc v Európe a stým spojené uvoľňovanie opatrení. Vlády jednotlivých krajín sa pripravujú na uvoľňovanie opatrení a rozbeh cestovného ruchu.
Zobraziť ďalšie články