O lietaní
Air France s KLM pokračujú s obnovou letov vzhľadom na rastúcu zaočkovanosť v Európe Spoločnosti Air France a KLM plánujú v nasledujúcich mesiacoch postupne obnovovať svoje lety a zvyšovať kapacitu, je to v súlade so zvyšujúcou sa zaočkovanosťou v Európe. Aj keď štáty ako Francúzsko a Holandsko stále čelia blokovaniu z dôvodu pandémie Covid-19.
O lietaní
LOT Polish Airlines otvára od septembra linku Varšava - Dubaj Poľská letecká spoločnosť LOT Polish Airlines oznámila, že od septembra začína lietať do Dubaja v Spojených arabských emirátoch.  
O lietaní
Vakcína proti COVID-19 je kľúčom k oživeniu služobných ciest Služobné cesty sú na ceste k návratu na 70 % úrovne pred pandémiou COVID-19 do konca roka 2021, pričom takmer dvaja z piatich obchodných cestujúcich po celom svete naznačujú, že prijatie očkovacej látky proti COVID - 19 je prioritou k uskutočneniu služobnej cesty, tvrdí poradenstvo v oblasti riadenia cestovného ruchu Travelers GoldSpring Consulting.
O lietaní
Pripravte sa na svoj let počas pandémie Aktuálna situácia po celom svete si vyžaduje všetky dostupné prostriedky, ktoré zastavia alebo spomalia šírenie vírusu. Aby ste na nič potrebné nezabudli a mohli sa pripraviť na všetky podmienky pri lietaní počas pandémie, pripravili sme pre vás prehľadný článok, ktorý zhrnie to najpodstatnejšie.
O lietaní
Austrian Airlines zahájila pravidelnú leteckú dopravu medzi Viedňou a Londýnom v štandardnom režime Po ukončení zákazu osobnej dopravy z Veľkej Británie, spoločnosť Austrian Airlines obnovila „bežné lety“ z Londýna do Viedne.
O lietaní
Obnovenie letov s Austrian Airlines Postupné uvoľňovanie opatrení v krajinách po celom svete vplýva aj na leteckú dopravu. Do konca marca by sa opätovne malo otvoriť aj spojenie medzi Košicami a Viedňou. V obmedzenej prevádzke tak začne letecký dopravca Austrian Airlines opäť lietať z letiska Košice.
Zobraziť ďalšie články