Flexibilné zmeny cestovných plánov

26.08.2020 O lietaní

Letecké spoločnosti Austrian Airlines, Lufthansa, SWISS, Air Dolomity a Brussels Airlines sa rozhodli v týchto zložitých časoch uľahčiť cestujúcim plánovanie svojho letu za dovolenkou alebo obchodným stretnutím.

Aby si zákazníci mohli flexibilne prispôsobiť svoje cestovné plány, tak všetky letenky leteckých spoločností Austrian Airlines, Lufthansa, SWISS, Air Dolomity a Brussels Airlines, ktoré budú zakúpené medzi 25. augustom a 31. decembrom 2020, sa môžu meniť koľkokrát to bude potrebné a to bez poplatku za zmenu.

Kvôli flexibilite je možné meniť aj letisko odletu a miesto príletu, čo do teraz nebolo vždy možné.

V prípade zmeny dátumu letu, miesta odletu alebo destinácie však naďalej platí, že sa dopláca prípadný rozdiel do aktuálnej tarify a táx. Odpustení je len poplatok za zmenu letenky.

Svoj let si môžete už teraz rezervovať online na www.tripex.sk alebo e-mailom na info@tripex.sk

Mohlo by Vas zaujímať
O lietaní
Bezplatná zmena termínu pri letenkách Czech Airlines Letecká spoločnosť Czech Airlines sa snaží byť čo najflexibilnejšia k cestovným plánom svojich klientov a preto u všetkých existujúcich a nových individuálnych rezerváciách vykonaných do 31. 12. 2020 s dátumom letu až do 31. 3. 2021 umožňuje zmenu termínu zadarmo.
O lietaní
Košice spoja dve nové linky so severným Anglickom Východné Slovensko bude mať od októbra hneď dve spojenia s oblasťou severného Anglicka. Po tom, ako spoločnosť Wizz Air ohlásila reštart linky na letisko Doncaster Sheffield (pondelok a piatok) od 23. októbra, sa o slovo hlási aj Ryanair, najväčšia letecká spoločnosť v Európe.
O lietaní
Závery novej štúdie, vedci zistili, aká je šanca nakazenia sa v lietadle Podľa novej štúdie je riziko nákazy koronou počas letu nízke.