Top
10 najkrajších pláží planéty Napriek tomu, že počasie vonku nenasvedčuje nič o blížiacom sa lete, kalendár hovorí opak. O niekoľko týždňov zaplaví vlna turistov destinácie po celom svete. Niekto preferuje letnú turistiku, iní poznávacie zájazdy po pamiatkach, no mnohí si ideálnu dovolenku predstavujú ako ležanie na pláži v tieni palmy so šumom vĺn v pozadí. Existuje nespočetne veľa pláží a na každej sa nájde niečo krásne, či už je to tyrkysové more, ružový piesok alebo bohatá fauna a flóra. Ukážeme vám 10 najkrajších nielen z prostredia exotiky, ale aj dych vyrážajúce pláže v Európskych krajinách.    
Top
Oceľový sen Vzduchom si cestu razí oceľový kráľ morí, naprieč šíremu oceánu. Za sebou necháva penu ako stopu svojej výpravy. Na obzore nič, prázdno a rozsiahle vody tiahnuce sa za oblý horizont. Lúče žeravého slnka sa ligocú na vlnkách pohojdávajúcich sa v rytme vetríka. A keď zapadne, oblohy sa zmocňuje závoj temnoty s miliardami blikotajúcich svetielok určujúcich koridor. 
Top
Krajiny s najväčším zvýšením turizmu Rebríček najnavštevovanejších štátov je každým rokom o niečo inší, avšak prvé priečky si držia svetové stálice. Väčšina je v popredí kvôli svojmu historickému bohatstvu v kombinácii, či už s prímorskými destináciami alebo lyžiarskymi strediskami. Zistite, ktoré štáty zaznamenali najvyšší percentuálny nárast turistov v porovnaní s minulými rokmi a objavte ich čaro.
Top
World Travel Awards v kategórii Slovakia's Leading Travel Management Company 2021, dakujeme za Váš hlas ! S potešením sa s Vami chceme podeliť o informáciu, že naša agentúra bola nominovaná na World Travel Awards v kategórii Slovakia's Leading Travel Management Company 2021.
Top
*Ďakujeme za Váš hlas !* World Travel Awards v kategórii Slovakia's Leading Travel Management Company 2021 S potešením sa s Vami chceme podeliť o informáciu, že naša agentúra bola nominovaná na World Travel Awards v kategórii Slovakia's Leading Travel Management Company 2021.
Top
S letenkou EMIRATES vstup na EXPO DUBAJ 2021 zdarma Radi by sme Vás upozornili na zaujímavú ponuku EMIRATES. Ku každej letenke EMIRATES v období cesty medzi 01 Október 2021 až 31 Marec 2022 má cestujúci do Dubaja, resp. s minimálnym prestupom v DXB 6 hodín, možnosť získať jednodňovú vstupenku na EXPO zdarma.
Zobraziť ďalšie články