Nové priame spojenia s Wizz Air na Madeiru z Budapešti a Viedne

01.09.2022 Tipy na cestu

Wizz Air od 3. decembra 2022 spustí priame spojenie z Viedne do Funchalu na Madeire. Na portugalský ostrov bude lietať vo frekvencii raz týždenne.

 

Zaletieť na Madeiru si môžete aj vďaka novej linke spoločnosti Wizzair, ktorá bude v prevádzke od 30. októbra 2022 dvakrát týždenne aj z Budapešti.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

 

Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.

 

Zdroj: Wizz Air

Mohlo by Vas zaujímať
Tipy na cestu
Ryanair rozširuje ponuku z Viedne: Osem nových destinácií v zimnom letovom poriadku Ryanair má v úmysle ďalej rozširovať svoju pozíciu v Rakúsku „rekordným zimným letovým poriadkom“, vysvetlil generálny riaditeľ Ryanairu Michael O Leary na tlačovej konferencii vo Viedni. Nízkonákladová letecká spoločnosť tak rozširuje svoju sieť liniek o 8 nových destinácií na celkovo 70 liniek. Novinkou sú Brémy (Nemecko), Kodaň (Dánsko), Helsinki (Fínsko), Manchester (Veľká Británia), Sibiu (Rumunsko), Tuzla (Bosna a Hercegovina), ako aj Janov a Benátky (Taliansko).
Zaujímavosti
TRIPEX AKO PARTNER NA CESTÁCH PRE MFK RUŽOMBEROK V EURÓPSKEJ LIGE Naša cestovná agentúra má naozaj široký záber, o tom svedčí aj spolupráca s rôznymi športovými kultúrnymi inštitúciami pri zabezpečení ich ciest. Počas letného obdobia za zmienku stojí spoluúčasť Tripexu na cestách pre MFK RUŽOMBEROK v Európskej konferenčnej lige. Udialo sa tak už po niekoľký krát a tripex bol pri tom aj minulé roky (Bergen, Liverpool, Sofia, Ženeva).
Zaujímavosti
Ryanair ruší osem pravidelných liniek z letiska Budapešť Maďarsko zaviedlo 4. júna 2022 novú daň z leteckej dopravy pre cestujúcich, ktorí odlietajú z Maďarska 1. júla 2022 alebo neskôr. To znamená, že aj keď bola rezervácia vykonaná pred 4. júnom, ale let z Maďarska odlieta 1. júla alebo neskôr, táto nová daň sa musí zaplatiť maďarskej vláde.