Lufthansa uvádza prvé lety s novými kabínami Allegris

22.04.2024 Zaujímavosti

Lufthansa má na budúci mesiac uviesť na trh svoju novú kabínu biznis triedy Allegris na letoch medzi Nemeckom a Kanadou.

Dopravca, ktorý minulý rok zverejnil podrobnosti o novej modernizácii diaľkovej dopravy v hodnote 2,5 miliardy eur, uviedol, že prvý Airbus A350 vybavený kabínami Allegris bude lietať z Mníchova do Vancouveru od 1. mája.

 

Lufthansa potom predstaví lietadlá vybavené kabínami Allegris na linkách do Toronta, Chicaga a Montrealu, keďže v najbližších mesiacoch budú dodané ďalšie A350.

 

Letecká spoločnosť ponúka v rámci projektu Allegris päť možností sedadiel v biznis triede, ako aj zlepšenie svojich ekonomických, prémiových a prvotriednych služieb.

 

Lufthansa uviedla, že pasažieri, ktorí si zarezervovali tieto lety, budú informovaní o prechode na kajuty Allegris, pričom zákazníci budú môcť tri týždne pred odletom zistiť, či je ich let vybavený novými sedadlami.

 

Zdroj: Lufthansa Group

Mohlo by Vas zaujímať
Business Travel
Londýn bol vyhlásený za top business meeting destináciu v Európe Londýn si udržal svoju pozíciu najobľúbenejšej destinácie na business stretnutia a podujatia v Európe. Barcelona bola druhou najobľúbenejšou destináciou stretnutí, zatiaľ čo Madrid sa posunul na tretie miesto a Berlín sa vyšplhal o dve pozície na štvrté. Piaty bol Lisabon, prvý desiatku doplnili Amsterdam, Paríž, Rím, Frankfurt a Mníchov.
Zaujímavosti
VEĽKOLEPÉ ZNOVUZRODENIE JEDINEČNÉHO BEHU KOŠICE RUNWAY RUN Bežci svojou energiou a tričkami rozžiarili pristávaciu dráhu košického letiska tak, ako to dokážu len na Košice Runway Run. Obľúbené podujatie sa vrátilo v plnej sile.
Zaujímavosti
Lufthansa, Eurowings, Austrian Airlines a Brussels Airlines hovoria „Yes to Europe“ S jasným vyhlásením „Áno pre Európu“ bude od tohto týždňa lietať niekoľko lietadiel Lufthansa Group cez ich európsky domov. Celkovo štyri Airbusy A320 budú krátko pred eurovoľbami slúžiť ako ambasádori európskej myšlienky. Pútavý odkaz sa dá prečítať na trupe lietadla a je orámovaný vencom európskej hviezdy.