Business Travel
Zmeny v destináciách Austrian Airlines Rakúska letecká spoločnosť Austrian Airlines potvrdila, že s príchodom zimného letového poriadku platného od 28. októbra 2018, prichádzajú so zmenami v diaľkových letov. Od jesene zrušia viacero letov ale zároveň aj pridajú lety do Severnej Ameriky či Číny.
Business Travel
Z Košíc už aj do Mníchova Eurowings pridal ďalšiu linku z Košíc do Nemecka. Z Košíc tak bude lietať nielen do Düsseldorfu, ale aj na druhé najväčšie nemecké letisko, do Mníchova.
Business Travel
Zakázané predmety v príručnej batožine Letiská každým rokom sprísňujú svoje podmienky, či už sa týkajú veľkosti batožiny, hmotnosti alebo jej obsahu. Samozrejme, tieto bezpečnostné predpisy sa líšia podľa spoločnosti a konkrétnej destinácie. Ak cestujete s podpalubnou batožinou problémom sa hravo vyhnete. No čo v prípade, že ste odkázaní len na príručnú? Vtedy nejeden pasažier začne tuho premýšľať čo si smie so sebou vziať a čo nie. 
Business Travel
LOT – lety do poľských miest Kto rád objavuje našu susednú krajinu – Poľsko, sa môže tešiť, pretože spoločnosť LOT pridáva ďalšiu destináciu do svojho letového poriadku. Od 27. októbra 2019 varšavské letisko ponúka lety do mesta Bydgoszcz. Toto mesto na severe krajiny je bohaté na architektúru, zahŕňa neogotické, novobarokové, neoklasicistické, modernistické a secesné pamiatky, vďaka ktorým získalo pomenovanie Malý Berlín.
Business Travel
Prekonanie jet lagu Cestovanie so sebou často nesie zmeny. Dosť zásadnou je časový posun. Pokiaľ objavujete krajiny v rámci nášho svetadielu, tak s tým človek nemá takmer žiadne starosti, keďže v Európe je rozdiel v hodinách v porovnaní s našou krajinou minimálny – teda 1 až 2 hodiny. No ale čo v prípade, že putujete ďalej za hranice blízkych štátov?
Business Travel
Emirates - nová prvá trieda Nároční pasažieri pozor – zbystrite uši. Spoločnosť Emirates prichádza s novou, ešte luxusnejšou bussiness class. Aerolinka drží prvenstvo v otázke komfortu, ako prvá totižto prišla na trh so súkromnými kajutami, ktoré vám doprajú jedinečný cestovateľský zážitok. Let v prvej triede už pripomína skôr pobyt v najlepších hoteloch, napriek tomu prišla spoločnosť s upgradom, z ktorého vám padne sánka.
Business Travel
Veľkolepé letisko Changi Letisko už skoro každý určite videl. Budovy prevažne obyčajných tvarov, zväčša šedej farby. Avšak je dobre známe, že Ázia vie kadečím prekvapiť. Ani v tomto prípade to nebude výnimkou. Novootvorené letisko v Singapure je skutočným futuristickým dielom, ktoré stojí za obhliadku, či už máte na letisku odlet/prílet alebo nie. 
Business Travel
Výhodné parkovacie karty na letisku vo Viedni Do nášho najefektívnejšieho servisu zahŕňajúceho komplexné zabezpečenie služobných ciest patrí aj ponuka parkovacích kariet, ktoré umožňujú parkovanie na viedenskom letisku – Schwechat za znížené, výhodnejšie ceny. 
Business Travel
Vyhlásenie Vážení klienti a obchodní partneri, napriek náročnej a komplikovanej situácii sme tu stále pre vás. Svet sa momentálne nachádza v neľahkých chvíľach kvôli rýchlemu šíreniu ochorenia COVID-19, z toho dôvodu je cestovný ruch značne narušený a my, ako cestovná agentúra, sme sa ocitli v prvej línii zásahu.   
Business Travel
FCM: Počet firemných cestujúcich sa oproti predchádzajúcemu štvrťroku zdvojnásobil Podľa nového výskumu zverejneného globálnou cestovnou agentúrou FCM sa počet obchodných cestujúcich v EMEA medzikvartálne takmer zdvojnásobil.
Business Travel
Londýn bol vyhlásený za top business meeting destináciu v Európe Londýn si udržal svoju pozíciu najobľúbenejšej destinácie na business stretnutia a podujatia v Európe. Barcelona bola druhou najobľúbenejšou destináciou stretnutí, zatiaľ čo Madrid sa posunul na tretie miesto a Berlín sa vyšplhal o dve pozície na štvrté. Piaty bol Lisabon, prvý desiatku doplnili Amsterdam, Paríž, Rím, Frankfurt a Mníchov.
Zobraziť ďalšie články